×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Hajnat hyjnë në një shtëpi në Prishtinë, vjedhin ari dhe para

  Insajderi
  04 November 2023 - 09:35
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Policia e Kosovës ka njoftuar se janë vjedhur ari dhe para të gatshme në një shtëpi në fshatin Bërrnicë e Poshtme në Prishtinë.

  Në raportin e policisë bëhet e ditur se hetimet kanë filluar.

  “Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se persona të pa njohur kanë depërtuar me forcë në shtëpinë e tij dhe kanë vjedhur stoli ari dhe para të gatshëm. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e policisë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark