×
 • Lajme
 • Insajderi

  Hajni kapet duke vjedhur në një barnatore në Gjilan

  Insajderi
  28 September 2022 - 10:28

  Kamerat e sigurisë në një barnatore në komunën e Gjilanit kanë filmuar momentin kur një hajn ka vjedhur telefonin e një qytetari në barnatore, shkruan Gazeta Insajderi.

  Një qytetar përderisa po priste ka shfrytëzuar ‘rastin’ për të vjedhur një telefon i cili ishte në tavolinë.

  Personit të cilit i është vjedhur telefoni, K.B ka treguar për Insajderin se rastin tashmë e ka lajmëruar dhe në Polici.

  “Sot rreth orës 12 në një barnatore në Gjilan një person ma ka vjedhur telefonin, rastin e kam raportu në polici”,tha ai.

  Në videon e siguruar nga Gazeta Insajderi, teksa farmacistja  gjendet larg sportelit, shihet personi duke marr telefonin dhe duke e futur në xhep.

  © Gazeta Insajderi

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika
  Kosovë
  25 February 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark