08:14 - 09 Dhjetor 2022

Stresi, teksa po fliste për karrierën, tha se çelësi i suksesit të tij është Flori Mumajesi.

“Isha në rrugë duke bërë muzikë të keqe dhe ai më mori nga rruga dhe më tha se kështu bëhet muzika”, u shpreh Stresi.

Ky veprim ka tërhequr vëmendjen e Florit, i cili ka ndarë videon në rrjete sociale.

“E rrallë, si është e mundur pas kaq vitesh mirënjohjeje. Hallall ta bëftë Zoti, Stresi”, ka shkruar kantautori për reperin. Kujtojmë që Stresi është një ndër banorët që i është bashkuar reality shoë-t “Big Brother VIP Kosova”, që nisi transmetimin pak ditë më parë.