×
 • Lajme
 • Lajme

  Hashim Thaçit e Kadri Veselit u vazhdohet paraburgimi

  Insajderi
  18 October 2023 - 12:47
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Ish-presidentit të vendit, Hashim Thaçi dhe ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, iu është vazhduar masa e paraburgimit nga gjykata Speciale.

  Vendimi është marrë nga Trupi Gjykues dhe është arsyetuar me faktin e rrezikut apo pretendimeve për ndërhyrje në procedurë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark