×
 • Sport
 • Insajderi / Insajderi

  Haxhi Krasniqi befason shqiptarët, zbulon datën e ndeshjes në “Fadil Vokrri”

  Insajderi
  17 May 2023 - 16:50

  Boksieri i njohur Haxhi Krasniqi, përmes një postimi në rrjetin social Instagram ka zbuluar se kur do të zhvillohet ndeshja e tij e boksit në stadiumin ”Fadil Vokrri”.

  Ai njoftoi se ndeshja do të mbahet më 5 gusht dhe ka paralajmëruar një ndeshje të paharrueshme.

  Ndërkaq Krasniqi nuk e ka treguar emrin e kundërshtarit me të cilin do të përballet.

  “Miq të dashur,duket se dita jonë po ofron, një ëndërr e madhe e imja, besoj edhe e secilit prej jush, ka nisur jetësimin e saj. Dita për të boksuar në vendin tim, para popullit tim të dashur, po ofron.Sot po e bëj publike punën tonë lidhur me këtë organizim, për të cilin janë mbledhur bashkëpunëtorët më të denjë të kësaj fushe, që më datë 5 Gusht, të kësaj vere, unë t’i dhuroj të gjithë përkrahësve, Prishtinës dhe vendit tim, Kosovës, natën e paharruar të boksit profesionist ndërkombëtar, në stadiumin e kryeqytetit, “Fadil Vokrri””, tha ai.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark