Haxhiu: Ky rast duhet të zbardhet sa më parë dhe kriminelet të përballen me drejtësinë

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka reaguar pas ngjarjes në Gllogjan ku mbetën të vdekur tre persona, dy nxënës dhe shoferi i autobusit. Haxhiu tha se ekipi i Institutit të mjekësisë ligjore është në vendin e ngjarjes dhe ky rast duhet të zbardhet sa më parë. “Ekipi i Institutit të mjekësisë ligjore është në vendin … Continue reading Haxhiu: Ky rast duhet të zbardhet sa më parë dhe kriminelet të përballen me drejtësinë