×
 • Showbiz
 • Show

  Heidi shpërthen në lot, Romeo i qëndron afër

  Insajderi
  12 February 2024 - 21:18

  Pasditen e sotme, produksioni solli në shtëpi një zarf të bardhë ku Egla, Ilnisa dhe Juli do të zhvillojnë një shfaqje teatrale brenda ambienteve të shtëpisë. Secili prej tyre duhej të zgjidhte banorë të tjerë për të ndarë rolet.

  Për tragjedinë ‘Romeo dhe Zhuliet’ u zgjodh Romeo, por në rolin e Zhulietës u ngritën dyshime mes Heidit dhe Artës.

  Në shtëpi u krijuan momente tensioni nga Romeo i cili donte që krah tij të ishte Heidi. Më pas çifti doli në oborr bashkë me Lisin, ku Heidi nisi të përlotej.

  Pasi Romeo nuk pranoi të luajë rolin pa atë, ajo nisi të përlotej në oborr dhe Romeo u mundua që ta qetësojë.

  Heidi: Nuk po qaj.

  Romeo: Të kam zemër moj.

  Heidi: Është thjesht nerv.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark