×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Hetemi reagon pas raportimeve se KFOR-i e ka urdhëruar që të largohet nga komuna

  Insajderi
  09 June 2023 - 22:39

  Kryetari i Leposaviqit, Lulëzim Hetemi, ka reaguar pas raportimeve se ai ka marrë urdhër nga KFOR-i që të largohet nga komuna, e në të kundërtën ai do të nxirret me forcë.

  Hetemi tha se raportimi është i pavërtetë.

  “Ftoj publikun e gjerë të Republikës që të informohen vetëm nga lajmet e konfirmuara e zyrtare dhe të mos bien pre e lajmeve të rreme”, tha Hetemi.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark