×
 • Showbiz
 • Show

  Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane

  Insajderi
  30 May 2024 - 11:46
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Kurioziteti ka qenë shumë i madh për historinë e Heidit dhe Romeos. Madje duket se jo vetëm në Shqipëri por edhe jashtë.

  Historia e Heidit dhe Romeos ka pushtuar mediat italine, në të cilat i kanë quajtur edhe të martuar. Madje ata nuk kanë ngurruar të shkruajnë për ta edhe tashmë që çifti po shijon romancën bashkë..

  Edhe pse kjo gjë është pritur dhe është folur mes banorëve duket se Romeo dhe Heidi po mbajnë me kuriozitet edhe Italinë veç Shqipërisë.

  134E741B 3D7E 497C AEBD 62C99A137C1C

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark