23:44 - 25 Qershor 2022

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Arbër Zeneli i ka dhënë fund beqarisë para disa ditëve.

Ai u martua me bukuroshen Dafina Hisenin.

Emisioni “Mirage” ishte pjesë e dasmës ku solli intervista ekskluzive.

E disa nga të intervistuarit ishte dhe çifti ku folën rreth njohjes së tyre.

Se cila është historia e njohjes së tyre gjatë pandemisë, e kuptoni në materialin në vazhdim: