10:00 - 06 Prill 2021

Dashi- Duhet të pranoni faktin se disa gjëra në jetë ndodhin pa një shpjegim logjik. Këto janë edhe përvojat më interesante që ndryshojnë rutinën tuaj. Duhet të jeni më shumë spontan dhe t’i merrni gjërat ashtu siç ju vijnë.

Demi- Ditën e sotme do të kërkoni më shumë qetësi dhe harmoni në jetën tuaj në çift. Bisedoni me partnerin/en për gjërat që ju shqetësojnë. Sa i përket financave, situata do të jetë delikate.

Binjakët- Duhet të dilni sa më shumë dhe të shijoni jetën. Sa më shumë të qëndroni të mbyllur, rrezikoni të bini në depresion.

Gaforrja- Do të jetë një ditë e shkëlqyer për ju sot. Do të jeni me humor të mirë dhe pozitiv në çdo aspekt. Mund t’ju shfaqen disa të papritura përgjatë ditës, por asgjë e rëndësishme që t’ju prishë humorin.

Luani- Për ata që janë në një lidhje do të jetë një ditë e vështirë. Do të jeni të dy pa humor dhe do të përfshiheni në debate. Në lidhje me financat, do të jeni të kujdesshëm dhe nuk do të toleroni asnjë gabim.

Virgjëresha- Nga partneri/ja do të kërkoni më shumë qëndrueshmëri. Me pak mirëkuptim, gjërat do të shkojnë ashtu siç keni dashur ju. Në aspektin financiar, duhet të tregoheni të duruar për të stabilizuar gjendjen.

Peshorja– Sot do të ndiheni të pavendosur, kryesisht në pjesën e parë të ditës. Megjithatë mos u shpërqëndroni, fokusohuni te qëllimet tuaja. Ndërsa aspekti ekonomik do të jetë i qëndrueshëm, por kërkoni ndihmë nëse do të keni nevojë.

Akrepi- Nuk do të jetë një ditë e qetë për ata që janë në një lidhje. Do të keni debate të forta me partnerin/en. Edhe situata financiare do të jetë delikate. Merrni masa përpara se situata të përkeqësohet.

Shigjetari- Do të jetë një ditë me emocione për ata që janë në një lidhje. Do të kaloni momente pasionante me partnerin/en që keni në krah. Sa i përket financave, situata do të jetë pozitive.

Bricjapi- Do të jeni shumë energjikë gjatë ditës së sotme. Me partnerin/en do të keni komunikim shumë të mirë. Vështirësitë financiare që keni patur do t’i zgjidhni.

Ujori- Gjatë ditës së sotme do të keni një tendencë për t’i bërë gjërat sipas mënyrës së vjetër sepse ndiheni më komod. Situata mund t’ju duket kaotike, sidomos gjatë paradites. Megjithatë duhet të jeni të hapur edhe ndaj ndryshimeve dhe mos refuzoni çdo gjë.

Peshqit- Do të jeni konfuz në lidhje me ndjenjat që keni ndaj partnerit/es. Duhet të flisni sa më parë me njëri-tjetrin. Kujdes duhet të bëni edhe në raportin ekonomik sepse situata nuk është e stabilizuar. Duhet të ulni sa më parë shpenzimet. /tvklan.al