19:13 - 31 Janar 2023

Xhonatani dhe Diola u përfolën për një romancë të mundshme mes tyre.

Diola i ka shprehur se e shikon vetm si shok.

Megjithatë i ati i tij ka reaguar për ftesë në 5.

Babai i Xhonatanit, Alket Islami ishte i ftuar dhe gjatë momentin që u transmetua inserti “vuri duart në kokë”.

Më tej ai u shpreh se është i hapur për çdo lidhje që Xhoni mund të krijojë aty brenda.