×
 • Showbiz
 • Show

  I dashuri i Jori Dellit bën tatuazh dedikuar asaj, ky është kuptimi

  Insajderi
  26 September 2023 - 14:11

  Modelja Jori Delli dhe reperi italian Fred De Palma po shijojnë romancën, e dedikimet dhe momentet e bukura që kalojnë së bashku nuk ua kanë kursyer as ndjekësve të tyre.

  Këtë herë ata duket se janë arratisur me pushime në një vend emrin e të cilit nuk e ka zbuluar, por kjo pak rëndësi ka për ne, pasi të gjithë jemi të fokusuar të ata të dy.

  Në një fotogaleri në Instagram, Jori shfaqet duke bërë një tatuazh në qafën e të dashurit të saj, që duket të jetë shkronja e parë e emrit të saj.

  Më pas në një foto tjetër, shfaqet Fred De Palma duke i hequr këpucën nga këmba Jorit.  Të gjitha i ka zbuluar vetë modelja.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark