18:59 - 10 Mars 2023

Ish-banorja e Big Brother Vip Kosova, Dafina Dauti, për Gazetën Insajderi ka rrëfyer eksperiencën e saj në shtëpinë e famshme.

Këngëtarja pos tjerash foli edhe rreth deklaratave të ish partnerit, pas rrëfimit tronditës të saj, ku kishte thënë se ai kishte qenë i ndarë me gruan, dhe kjo e fundit ishte shtatzënë, në të njëjtën periudhë me këngëtaren.

Por Dafina Dauti u shpreh që ka kur ti përfundon projektet që është duke punuar në to, do i publikojë shkrimet e ish bashkëshortit që e vërtetojnë rrëfimin e saj.

“Në fakt unë e kom ngu me vëmendje dhe nuk e di se çka ka dashtë me thënë, tash jam duke punuar në këngët e mija dhe në album, por po besoj që sapo ti përfundoj i kam edhe shkrimet e tij që ai ka dashtë me thënë krejt diçka ndryshe dhe nuk është ashtu”, u shpreh ndër të tjera këngëtarja.

Intervista e plotë e Dafina Dautit: