12:08 - 05 Shtator 2022

Xhemajl Hasani, kryetar i degës së NISMA-së në Podujevë, dhe ish-kandidat për kryetar të komunës i cili njihet për ironinë e tij, përsëri ka publikuar një video në të cilën shihet duke përkëdhelur disa kafshë.

Videos ia bashkangjiti shkrimin: “I kish ba duart me miell e ju thojke edhave qelma deren … ”

Kjo video e Hasanit si duket vjen pasi që aktivistët e PSD-së gjuajtën me miell ministrin e Finacave Hekuran Muratin.