09:03 - 22 Maj 2022

Një i mitur është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Vushtrri, shkruan Insajderi.

Rastin në polici e ka raportuar vëllai i viktimës.

Njësit kompetet kanë dalur në vendin e ngjarjës. Trupi i viktimës është dërguar për obduksion.

Rasti vazhdon të hetohet.

Vushtrri 21.05.2022-14:12.  Një mashkull kosovar ka raportuar se në shtëpi ka gjetur vëllain -viktimën mashkull kosovar (i mitur) të shtrirë në dysheme. Njësit relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës. Trupi i pajetë i viktimës me vendim të prokurorit është dërguar në IML për Obduksion. Rasti vazhdon të hetohet.