×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  I shkruan serbët pasi u vesh me “shqiponjë”në stadium, tifozja tregon se çka i thanë

  Insajderi
  21 June 2024 - 22:12
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Vjosa Pllana, është tifozja kosovare që mori vëmendje gjatë ndeshjes Shqipëri-Itali me dukjen e saj.

  Ajo u bë e njohur pasi veshur një fustan të dhe me shqiponjë në mes.

  Tifozja Vjosa Pllana tregoi se mori shumë komente, madje edhe nga serbët.

  “Ka ndodh që më kanë shkru serbët, më kanë komplimentu. Madje edhe pse jam ka me shqiponjë më kanë thanë se sa bukur po dokesh. Ka edhe provokime”, tha ajo në emisionin “Canapé”.

  Gjatë intervistes, ajo foli rreth idesë për veshje, komenteve që mori e shumë çka tjetër. Po ashtu tregoi se si është konvertuar në fenë katolike.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark