×
Show

Iggy Azalea pranon se ka bërë ndërhyrje kirurgjike

Insajderi
02 March 2016 - 14:51
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Këngëtarja Iggy Azalea ka pranuar se ka ndërhyrje kirurgjikë në fytyrën e saj.

Në një intervistë për revistën e kanadeze “Elle Canada”, 25 vjeçarja ka thënë se ajo ndryshoi hundën e saj pasi u godit në fytyrë me një top futbolli në moshën 16 vjeçare.

“Tani hunda ime duket e përsosur dhe njësoj siç ka qenë.  Pikërisht ashtu siç kam dashur”, ka thënë Azalea, raporton nydailyneës.

Kjo revistë do të dal në shitje në muajin prill.

Kënga e fundit e publikuar me videoklip nga këngëtarja ishte në vitin 2014, e titulluar “Black Ëidoë” në bashkëpunim me Rita Ora-në./Insajderi.com

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark