×
 • Showbiz
 • Show

  ‘Ik o dyleksh’ – Romeo dhe Egla përplasen me njëri-tjetrin

  Insajderi
  12 April 2024 - 13:53
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Egla dhe Romeo janë përfshirë në një debat orët e para të mëngjesit të sotëm.

  Dyshja ka nisur përplasjet me njëri-tjetrin që prej ‘Prime-t’ të kaluar dhe pse u duk që banorët kishin bërë paqe me njëri-tjetrin.

  Egla është shprehur se Romeo po tallet me të duke nisur dhe fyerje ndaj banorit.

  “Je kokëcepsh Romeo përfundimisht. Po ik o u bo menderja jote me u tall me mua. Po ik o dyleksh. Me këtë surrat do flasësh ti me mua? Po ik mu zhduk!”- është shprehur Egla.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark