×
 • Lajme
 • Insajderi / Ballina 5

  Imami bën denoncim publik: Po bëhet thirrje për vrasjen time

  Insajderi
  22 April 2023 - 22:27
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Imami Mustafë Bajrami e ka bërë një denoncim publik.

  Ai ka thënë se po bëhet thirrje për vrasjen e tij.

  “Bëhet thirrje publike për vrasjen time! Kam dy pyetje miq të dashur. Të parën të gjithëve juve pa dallim profesioni, e të dytën profesionalistëve që merren me kriminalistikë e gjëra të tilla; 1) A e njeh dikush këtë person? 2) Pse nuk dalin me emër e mbiemër këta njerëz; sepse janë vrasës të vërtetë dhe duan ta kryejnë punën në pritë, apo sepse janë hajgarexhinjë”, ka shkruar imami, transmeton Gazeta Insajderi.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark