22:13 - 15 Qershor 2022

Zbardhen detaje të tjera mbi marrëveshjen mes Interit dhe Empolit për shqiptarin, Kristjan Asllanin.

Sipas asaj që raporton TMW, operacioni do të mbyllet në bazë të një kredie prej 4 milionë eurosh me detyrim shlyerje 10 të tjera.

Toskanët do të marrin hua edhe një lojtar të ri që mund të jetë Satriano.