×
 • Sport
 • Sport

  Interesim i madh për ndeshjen Kosova-Ishujt Faroe

  Insajderi
  21 May 2016 - 16:42
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Kjo ndeshje është e veçantë, për faktin se Kosova për herë të parë do të luajë si anëtare e UEFA-s dhe FIFA-s dhe do të paraqitet me simbolet e saj shtetërore.

  E këtë rast padyshim se nuk duan ta humbasin dashamirët e futbollit dhe shumë bashkatdhetarë tanë,  të cilët e kanë pritur me dekada një ditë të tillë.

  Biletat për këtë ndeshje tashmë janë në shitje dhe mund të blihen online nëpërmjet internetit, dhe ato mund t’i blini duke klikuar në këtë sajt.

  Termini i ndeshjes Kosova – Ishujt Faroe është publikuar edhe në faqen zyrtare të FIFA-s. /Insajderi.com

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark