×
Show

Irina Shayk ndër vite (Foto)

Insajderi
12 February 2016 - 09:39

Irina Shayk është një nga modelet më të njohura në botë.

Ajo njihet si fytyra edhe modelja më popullore e markës së njohur italiane për të brendshme ”Intimissimi”.

Bukuroshja ruse shquhet për sharmin e saj dhe bënë pjesë në listen e femrat më të bukura në botë.

Insajderi, ju sjell disa fotografi ku shihet se si Irina ka ndryshuar ndër vite.

 

Irina 1

 

Irina 2

 

Irina 4

Irina 5

Irina 7

 

Irina 8

Irina 9

 

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark