×
 • Showbiz
 • Show

  Ish-banori “shpërthen” keq ndaj Julian Dedës dhe Arbër Hajdarit: Kjo është Shqipëria e k*rvave…

  Insajderi
  14 April 2024 - 16:22
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Ish-futbollisti i kombëtares, Klodian Duro, ka shënjestuar opinionistin e “Big Brother Vip”, Arbër Hajdarin dhe aktorin e humorit Jul Dedën, të cilët kanë pasur një debat të fortë me Egla Cenon gjatë Prime të mbrëmjes së djeshme.

  Duro, me nota irone i ka etiketuar të dy, si “çunat e baballarëve që hanë bukë me emrin e babait”.

  Kujtojmë se eksperienca e Klodian Duros, brenda “Big Brother VIP”, zgjati shumë pak, pasi u skualifikua për shkak të një deklarate që shokoi banorët dhe publikun.

  Nën efektin e alkoolit, ai u shpreh se duhet të kenë kujdes nga ai, pasi kur ka dhunuar bashkëshorten e vet, i duken asgjë të tjerët.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark