×
 • Lajme
 • Lajme

  Ish i dashuri i Dua Lipës habit me reagimin pas lidhjes së saj me Romain Gavras

  Insajderi
  21 May 2023 - 14:50
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, mahniti me paraqitjen në Festivalin e Filmit në Kanë.

  Megjithatë, ajo mori vëmendje të madhe pasi u shfaq për herë të parë në një tapet të kuq me të dashurin e saj të ri, regjisorin Romain Gavras.

  Kjo duket se nuk i ka pëlqyer ish-partnerit të saj, modelit Anwar Hadid, i cili bëri një reagim në rrjete sociale.

  Foto: Screenshot/Instagram

  I njëjti ka postuar një selfie në InstaStory, në të cilën shtoi: “Po mundohem të mos e gjej dhe ta vras atë”.

  Ndjekësit kanë dyshuar se ky reagim erdhi pasi krijuesja e hitit “Levitating” konfirmoi romancën e re.

  Foto: Screenshot/Instagram

  Dua dhe Anwar ndërkohë kanë qenë në një lidhje dashurie për më shumë se dy vite.

  Romain nga ana tjetër më parë ka qenë i lidhur me artisten tjetër shqiptare, Rita Orën. 

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark