×
 • Showbiz
 • Show

  Iu publikuan mesazhet me Romeon, Erjola Doçi zbulon se si është e vërteta

  Insajderi
  19 May 2024 - 18:51
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Në shtëpinë e Big Brother VIP Albania 3 kanë ndodhur një sërë ngjarjesh, të cilat u komentuan vazhdimisht edhe jashtë këtij formati.

  I tillë ka qenë edhe raporti i Erjola Doçit me Romeo Veshajn, pas një deklarate të bërë nga balerini Graciano Tagani.

  Pas daljes, ajo ka qenë e ftuar në “Mos i bjer me top”, ku i ka thënë të gjitha.


  Prezantuesi i këtij emisioni, Ronaldo Sharka, i ka prezantuar disa biseda, të cilat ajo i ka hedhur poshtë.


  E njëjta thekson se këto nuk janë të vërteta dhe se atë çfarë ka pasur e ka thënë në këtë reality shou.

  Romeo nga ana tjetër po shijon një romancë dashurie me Heidi Bacin, me të cilën u njoh në këtë format.

  Përveç tyre, në finale kanë shkuar: Julian Deda, Egla Ceno dhe Meriton Mjekiqi. /Telegrafi/

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark