10:32 - 18 Tetor 2020

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku, është një prej emrave të komentuar në media e publik.

Ajo me ta ndan momente nga përditshmëria e njësoj ka vepruar edhe së fundmi.

Shpesh herë na ka treguar sa e lidhur është me qenin e saj dhe nëpërmjet fotos së fundit i ka njoftuar ndjekësit se ai e shoqëron edhe mbrëmjeve në dhomën e gjumit.

Vetë Morena me ndjekësit e ka ndarë një foto në të cilën shihet qeni i saj, me gjasë në krevatin e Morenës.