×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Ja me kë po bashkëpunon për këngën e parë Beniada

  Insajderi
  13 August 2023 - 23:36

  Beniada Nishani do t’i futet muzikës.

  Ish-banorja e BBV ka bërë të ditur se ka nisur punën për projektin e saj muzikor.

  Beniada është shfaqur në një studio muzikore në Kosovë dhe ka zbuluar se kënga do vijë në bashkëpunim.

  Beniada po bashkëpunon me këngëtaren Arinda Gjoni.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark