13:53 - 22 Nëntor 2020

Të gjitha dyshimiet për një lidhje të mundshme mes Kiara Tito dhe Young Zerka filluan pas fotove të publikuara në llogaritë e Instagramit.

Dyshja shfaqej krah njëri-tjetrit në studion e “Shiko Kush Luan”, dhe për më tepër krahas fotos kishin shkruar “Date”, pra takim romantik.

Megjithatë, mbrëmjen e djeshme u zbulua se dyshja nuk është bashkë dhe e gjitha ka qenë thjesht një lojë.

Naim Abazi: Mozzik, Fifi, Gold Ag, 2 ton – talenta qe dolen nga emisionet tona

Kjo sepse atyre iu është kërkuar gjatë një loje që të publikojnë një foto së bashku në Instagram dhe të shkruanin pikërisht “Date”.

Young Zerka zbuloi gjithashtu se për momentin është beqar.