×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  “Jemi të lidhur përgjithmonë”, modelja ruse tregon detajin në videoklipin e Don Xhonit që na ka ikur

  Insajderi
  10 June 2023 - 10:20

  ‘Ike’ quhet projekti i ri muzikor nga Don Xhon.

  Kënga që u lansua pas mesnate është afër gjysmë milioni në YouTube.

  Reperi kësaj radhe mori ish të dashurën ruse në klip me të cilën shkëmben puthje e përqafime.

  Mirëpo ndoshta gabojmë nëse i referohemi si ish e dashura e reperit për shkak të një detaji të vogël në videoklip.

  Teksa një aktor në videoklip i merr dorën modeles dhe ia puth, fare mirë vërehet një tatuazh në pëllëmëbn e dorës ku shkruan Mrs. Isufi referuar mbiemrit të reperit.

  Ndërkaq, në një postim në llogarinë e saj në Instagram, Ariana Lirëy ka ndarë një pamje më të afërt të tatuazhit ku në gishtin e saj shihen edhe dy unaza martese.

  Shihni më poshtë postimin e saj të plotë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark