×
 • Showbiz
 • Show

  Jennifer Lopez shfaq figurën e saj mahnitëse në rroba sportive, ndërsa shkon në palestër

  Insajderi
  14 April 2024 - 16:29
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Jennifer Lopez hodhi një paraqitje të shkurtë të mesit të saj të tonifikuar me një xhup gri të prerë, ndërsa po shkonte për stërvitje, në New York të premten.

  Teksa hynte në palestër, ylli 54-vjeçar, e cila ruan figurën e saj të lakmueshme me kikboks, stërvitje qarkore, dukej elegante me një kapele bejsbolli të New York Knicks mbi flokët e saj brune.

  Nëna e dy fëmijëve e përfundoi pamjen e saj me një palë syze dielli, vathë floriri dhe një çantë dore Himalaya Birkin dhe një orë ari, shkruan DailyMail.

  Për grim, ajo aplikoi një skuqje në mollëzat e faqeve të saj, bronz për një shkëlqim të këndshëm dhe shkëlqim buzësh nudo.

  Vitin e kaluar, ajo tregoi se si lëvizja e trupit e ndihmon të mbajë një qëndrim pozitiv mendor. /Telegrafi/

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark