22:18 - 08 Tetor 2021

Eduard Kuçi është junikasi që i është bashkuar që në fillim përbërjes së djemve të edicionit të tretë të “Përputhen”.

Që në fillim Eduardi e tregoj karakterin e tij mos-kokëqarës dhe i tillë vazhdon të mbetet edhe më tej.

Edi, ka krijuar disa situata mjaftë të tensionuara në show, shumë e njohur ajo me opinionistin Arjan Konomi.

Eduardi, është padyshim një nga djemtë më simpatik të këtij edicioni, qe tashmë ka marrë edhe vëmendjen e publikut të gjerë.

Jashtë spektaklit, thuhet se ai bënë jetë mjaftë luksoze.