16:22 - 25 Maj 2023

Marrëdhënia e Krisit dhe Jorit po komentohet shumë pas daljes nga “Big Brother VIP”. Kjo pasi dyshja janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Nisur nga kjo, një ndjekës i ka nisur Jorit një mesazh të tillë: Ju të dy dukeni si shokë me benefite.

Jori e ka publikuar mesazhin në Instastory dhe krahas tij ka shkruar: Vetëm shokë pa benefite.

Tags: ,