13:46 - 22 Nëntor 2020

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, e ka rrëmbyer sërish vëmendjen.

E veshur joshëse dhe me plot stil, ajo dukej tejet seksi në paraqitjen e fundit.

Moderatorja vuri në pah format e përkryera trupore me veshjen e ngushtë dhe të shkurtër. Pranë postimit të fundit në Instagram, këngëtarja ka pranuar komente shumë pozitive nga fansat.

Luana ka një numër të madh të ndjekësve të cilët e përcjellin vazhdimisht.

Ajo njihet si një vajzë tejet punëtore dhe e suksesshme. Emisioni i saj ka rezultuar me sukses të madh dhe me të njëjtin ritëm po vazhdon edhe sot.

Luana Vjollca është e komentuar edhe lidhur me jetën private po deri tani nuk ka preferuar të flas.