×
Show

Justin Timberlake urim special për bashkëshorten e tij

Insajderi
05 March 2016 - 08:39
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Edhe pse është shprehur se dashurinë që ndjen për bashkëshorten e tij nuk mund ta shpreh me fjalë duket se Justin Timberlake ia ka dalë shumë mirë, dukë bërë një dedikim të mrekullueshëm.

Këngëtari 35-vjeçar ka bërë një postim dedikuar bashkëshortes së tij, Jessica Biel, në 34-vjetorin e lindjes së saj.

“Gëzuar ditëlindjen e dashur. Nuk mund ta shpreh me fjalë sa shumë e rëndësishme je për mua. Ti je një nënë e mrekullueshme dhe një bashkëshorte që çdokush do e dëshironte. Të dua”.

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark