×
 • Showbiz
 • Show

  “Ka pasur mbi tre mijë partnerë”, Edona akuzon Albyn

  Insajderi
  07 December 2023 - 14:24

  Ndër dy banorët më të komentuara të Big Brother VIP Kosova padyshim janë Edona James dhe Alby Rydes.

  Në një bisedë Lumbardhin, ai e pyet Edonën për një pyetje paksa të sikletshme në lidhje me numrin e partnerëve seksual që ka pasur.

  Edona: Unë dy kam pasur.

  Ndërkohë ajo i kthen dhe një shaka Albyt duke i thënë se ajo ka pasur më shumë së tre mijë partnerë.

  Pjesë nga biseda:
  Lumbardhi: Sa partnerë ke pasur?
  Edona: Unë dy.
  Alby: Çfarë janë këto pyetje? Po të pyesim ty ne se sa femra ke pasur?
  Edona: Alby i ka pas nja tre mijë.

  Alby dhe Lumbardhi kanë kaluar shumë kohë së bashku dhe janë afruar shumë. Por nuk zgjati shumë kjo “romancë” mes tyre pasi ata shumë shpejt janë distancuar.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark