×
 • Showbiz
 • Show

  Ka probleme me ligjin, por Justin Timberlake merr vendimin e papritur

  Insajderi
  21 June 2024 - 15:27
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Justin Timberlake do të vazhdojë me turneun muzikor pavarësisht problemeve ligjore me të cilat po përballet.

  “Këngëtari 43-vjeçar planifikon të vazhdojë me të gjitha datat e koncerteve të ardhshme të turneut botëror Forget Tomorrow”, thotë një burim për revistën People.

  Këngëtari u arrestua në orët e para të mëngjesit të së martës për drejtimit të automjetit në gjendje të dehur. Arrestimi i Timberlake erdhi mes një pushimi të shkurtër në turne, pas performancës së tij më 15 Qershor në Miami.

  Turneu i këngëtarit të muzikës pop do të vazhdojë deri në dhjetor me ndalesa në qytetin e Nju Jorkut përpara se të shkojë në Evropë, në Kanada dhe më pas sërish në vende të ndryshme në SHBA.

  Arrestimi i Timberlake për shumë fansa mund të mos jetë një surprizë duke qenë se ka pasur një sërë rastesh në të kaluarën ku artisti i njohur ka folur për betejën e tij me alkoolin.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark