×
 • Showbiz
 • Show

  Kaderi e Lumi nuk përmbahen në pushime, publikojnë foto të “nxehta”

  Insajderi
  21 June 2024 - 15:38
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Lumi dhe Kaderi duket se po shijojnë romancen e tyre si dy zogj të dashuruar.

  Çifti që nisën lidhjen e tyre brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova, duket se po përputhen bukur mirë me njëri – tjetrin.

  Lumi dhe Kader aktualisht ndodhen për pushime në Shqipëri, ku edhe po kalojnë momente të bukura. 

  Megjithatë, ata duket se e kanë pasur të pamundur të përmbahen nga emocionet… 

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark