×
 • Showbiz
 • Show

  Kaderi me deklaratë të çuditshme: Nuk i njoh banorët por di shumë gjëra për ata

  Insajderi
  20 November 2023 - 23:01

  Që nga hyrja e Kaderit në shtëpi vajzat e tjera të shtëpisë janë afruar me njëra tjetrën dhe e kanë injoruar Kaderin.

  Miss Prizreni 2016 në fillim ka thënë që nuk i njeh banorët e shtëpisë e kjo ka nxitur reagim nga banorët.

  Sot në prajm ajo ka deklaruar që për secilin nga banorët din shumë gjëra dhe do ti tregoj avash avash.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark