×
 • Lajme
 • Botë
 • Lajme / Botë

  Kandidati për president të Malit të Zi harroi ta marrë me veti letërnjoftimin

  Insajderi
  02 April 2023 - 13:12
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Kandidati për president të Malit të Zi, Jakov Milatoviq, kishte shkuar për të votuar në qendrën e tij të votimit në Podgoricë, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, por pa letërnjoftim.

  Milatoviqi kur e kuptoi se nuk e kishte iu desh të kthehet në banesën e tij, për ta marrë dhe për t’u kthyer sërish në qendrën e votimit, ku ka votuar, shkruan Vijesti, transmeton Klankosova.tv.

  Ai u tha gazetarëve të mbledhur se kështu ndodh kur ndërroni kostumin në momentin e fundit.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark