×
 • Showbiz
 • Show

  Kapen ‘mat’ Getinjo dhe Ana, klipi i këngës ‘Je e vetmja dashuri’ i vjedhur

  Insajderi
  06 February 2023 - 16:59
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Reperi Getinjo dhe këngëtarja Ana Kabashi, pas daljes nga Big Brother VIP Kosova, erdhen me projektin e titulluar ‘Je e vetmja dashuri’, këngë kjo e cila mori zemrat e njerëzve ende pa u publikuar, shkruan Insajderi.

  Këngë kjo që është duke u pëlqyer mjaft shumë, madje duke marrë 966,017 klikime vetëm për dy ditë.

  Por që, ndodhi një e papritur pas publikimit të këngës së plotë. Doli se videoklipi është kopjuar, shkruan Insajderi.

  Klipi ku shfaqen Getinjo dhe Ana janë të ngjashme me skenat e Eminem dhe Rihanna’s, te kënga “Love The Way You Lie”, e cila ishte publikuar 12 vite më parë.

  Më poshtë shihni disa detaje të skenave të cilat po bëjnë bujë në rrjetet sociale.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark