×
 • Showbiz
 • Show

  Kaq kushtojnë stolitë e Loredanës që mban në qafë

  Insajderi
  23 October 2022 - 10:37

  Rap-artistja e njohur, Loredana Zefi, së fundmi ka bërë një pyetësor në Instagram ku zbuloi shumë të pathëna në lidhje me jetën dhe karrierën.

  Ditë më parë ajo u shfaq në fotografi pa një dhëmb, teksa la të nënkuptohej se i njëjti do të zëvendësohej me protezë.

  Pikërisht ky dhëmb protezë, i veshur me diamante, 27-vjeçarja zbuloi se i ka kushtuar plot 10 mijë euro.

  Krijuesja e hitit “Genick” u ka treguar fansave se sa kushtojnë edhe stolitë e famshme që mban në qafë.

  Ndërsa, vlera e stolive që posedon është 300 mijë euro.

  Ajo mes tjerash zbuloi se milionin e parë e ka arritur katër vite më parë, në moshën 23-vjeçare.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark