×
Show

Kate Moss rrezikon të shkojë në burg

Insajderi
08 March 2016 - 08:26
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

 

Rreth një jave më parë, Kate Moss kishte vendosur të shiste makinën e saj të tipit Mercedes, por duket se diçka me rëndësi kishte harruar aty.

Në makinë e supermodeles është gjetur një tip pudre e bardhë që më vonë është konfirmuar nga policia se behëj fjalë për kokainë, duke rrezikuar që Moss të përfundojë në burg.

Është tepër e vështirë të vërtetohet nëse kokaina e gjetur i përket modeles 42-vjeçare apo personit që ka blerë makinën.

Në të shkuarën modelja ka qenë në telashe për shkak të përdorimit të drogës, ku në vitin 2005 nisën të qarkullonin disa fotografi ku ajo shihej duke marrë drogë, duke bërë që të prishte disa kontrata të rëndësishme pune si me Burberry, H&M dhe Chanel.

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark