×
Show

Katy Perry dhe Elton John përkrahin Hillary Clinton

Insajderi
04 March 2016 - 09:54
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Hillary Clinton është duke gëzuar mbështetje të madhe tek gratë amerikane, ndërsa njëra nga to është edhe këngëtarja e famshme Katy Perry.

Perry ka bërë publike qëndrimet e saj rreth kandidaturës së Clinton, duke thënë se “ajo është e duhura” për të drejtuar shtetin më të fuqishëm në botë.

Perry po ashtu ka qenë insistuese në paraqitjet e saj duke ftuar popullin amerikan që të përkrah kandidaturën e ish-zonjës së parë, Hillary Clinton, raporton The Sun.

Edhe yjet e tjerë sic janë Elton John e Jamie Fox kanë dalë së fundi publikisht në përkrahje të Clinton./Insajderi

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark