×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Keisi zbulon arsyen e ndarjes nga Kristi

  Insajderi
  24 April 2023 - 12:45

  Keisi ka pak javë që është eleminuar nga shtëpia e “Big Brother Vip Albania 2″ e për aq kohë sa ka qëndruar në shtëpi lidhja e saj me Kristin dhe më pas ndarja ka qenë mjaft e përfolur.

  Sot e ftuar në një rubrikë në emisionin “E Diell”, Keisi ka treguar arsyen e ndarjes nga Kristi dhe nëse Sabiani ishte apo jo arsyeja.

  “Kam parë që është marrë shumë si një shkak i ndarjes, por të them të drejtën jo, sepse po të ishte e tillë do vazhdoja se ai pa që ne po kalonim mirë, por nuk po vazhdonte më. Ishin shumë gjëra të vogla që publiku nuk i ka vënë re… ai vinte veten e tij para meje”, tha ajo.

  Dalëngadalë finalja e madhe e edicionit të dytë të këtij spektakli fenomen po vjen, 6 maj është data e shënuar. Luizi dhe Efi janë dy finalistët e parë të këtij edicioni të “Big Brother Vip Albania”.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark