×
 • Showbiz
 • Show

  Kejsi flet hapur – Zbulon pse u distancua nga Kristi

  Insajderi
  21 March 2023 - 22:10

  Marrëdhënia Kejsi – Kristi, u kris që nga ikja e Sabianit dhe hyrja e banorit të ri Lorencit, me të cilin ajo u afrua mjaft shumë, pasi që u përfol edhe që kishin pasur një lidhje jashtë.

  Sonte gjatë Prime Kejsi shpejgoi edhe një herë se cfarë ndodhi që u ftoh dhe u largua nga Kristi.

  Derisa tha se u zgjua papritmas ndryshe dhe nuk dëshiroi më të ishte ajo Kejsi që njihet për një lidhje në BBVA.

  “Unë nuk luaj me zemrën time. Kam qenë banorja më e sinqertë e këtij Big Brotheri. Nëse do ndikonte babi, do vazhdoja akoma, por u mblodhën shumë situata. Nuk më pëlqente më kjo situata që përfshihesha vetëm për marrëdhënien me Kristin. U futa shumë në strofullin time dhe po rrija vetëm me Kristin. U zgjova një ditë dhe i mendova gjërat ndryshe. Dhe më pas thash më mirë po e ndërpres këtë marrëdhënie. Kuptova që nuk kishte aq kimi sa kishte në fillim. Kam biseduar thuajse me të gjithë banorët lidhur me këtë çështje dhe kam marrë edhe mendimin e tyre”, u shpreh Kejsi.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark