×
Show

Kendall Jenner grushton fotografin

Insajderi
05 March 2016 - 08:33
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

 

Kendall Jenner është përleshur me një fotograf pasi ai i është afruar më shumë seç duhet teksa ajo ka dalë nga një klub nate në Paris.

Në fotot që qarkullojnë në media, modelja 20-vjeçare shihet teksa përleshet me paparacin ndërkohë që po largohej nga klubi së bashku me mikeshën e saj Gigi Hadid. Ajo ishte aq e nevrikosur saqë është ndalur nga menaxheri dhe badigardi i saj, të cilët më vonë kanë qortuar fotografin.

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark