×
Show

Kendrick Lamar publikon albumin e ri

Insajderi
05 March 2016 - 11:50
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Reperi amerikan, Kendrick ka publikuar një ditë më parë albumin e tij të ri.

Ky album nuk është titulluar për arsye se tekstet e reperit janë të përmbushura me sharje.

Albumi i ri është postuar në rrjetet muzikore si “Untitled Unmastered” dhe gjendet në Apple Music, iTunes, Spotify, Tidealit, dhe Google Play Music.

Reperi për këto 8 këngë ka punuar që nga viti 2013.

“To Pimp a Butterfly“ titullohej albumi i fundit i reperit Lamar./Insajderi.com

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark