×
 • Showbiz
 • Show

  Kënga e re e Yll Limanit “Për kon je zbukuru” pritet të publikohet të premten

  Insajderi
  02 October 2023 - 23:04

  Artisti i mirënjohur, Yll Limani po punon vazhdimisht për projekte të reja muzikore.

  Një të tillë, Ylli e paralajmëroi pak ditë më parë, ndërsa tani ka zbuluar detaje të reja rreth këngës.

  Në një postim që ka bërë në llogarinë e tij në Instagram, këngëtari ka zbuluar se kënga me titullin “Për kon je zbukuru” do të lansohet më 6 tetor, e premte.

  “Për kon je zbukuru, 06.10/18:00”, ka shkruar Ylli në mbishkrimin e disa fotove bardhë dhe zi.

   

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark