×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Këngëtarja e njohur kosovare i jep fund beqarisë – dalin fotot e çiftit

  Insajderi
  08 October 2022 - 21:30

  Këngëtarja e njohur kosovare, Albina Kelmendi, i ka dhënë fund beqarisë.

  Ajo ka kurorëzuar dashurinë me partnerin e saj, Valon Vataj.

  Ishte vet Albina ajo që ndau fotografi në Instagram, e veshur me vello dhe me një mbishkrim të lezetshëm.

  “Ti i dhe kuptim jetës sime” ka shkruar Albina në fotografitë bashkë me Valonin.

  Menjëherë pasuan komentet me urime nga miqtë dhe ndjekësit e këngëtares.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark